Od lutego rozpoczęliśmy prowadzenie działań promocyjnych na Facebooku dla firmy Kalatea, realizującej projekty szkoleniowe i doradcze. W ramach współpracy zespół PRownii opracował strategię komunikacyjną dla Kalatei, którą jest wdrażana poprzez fanpage’a „Myślimy projektowo” na Facebooku.

Celem działań agencji jest stworzenie zaangażowanej społeczności zainteresowanej samorozwojem i doskonaleniem umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Dokładamy starań, aby fanpage „Myślimy projektowo” stał się platformą komunikacji, na której przekazywana jest najaktualniejsza ekspercka wiedza. Dodatkowo, fanpage jest głównym kanałem przekazywania informacji o szkoleniach realizowanych przez Kalateę.

Fanpage Kalatei już w pierwszym miesiącu funkcjonowania zdobył blisko 2 100 fanów! Poprzez ten kanał udało się również w szybkim czasie zrekrutować ok. 200 uczestników szkoleń z zarządzania projektami.

Jeśli jeszcze nie polubiliście fanpage’a Myślimy projektowo, nie zwlekajcie! Dołączcie do naszej projektowej społeczności!
www.facebook.com/kalatea.eu