Ruszyliśmy z rekrutacją do kolejnej edycji projektu „Dzieciaki Mleczaki”! Akcja będzie trwała do 30 czerwca 2023 r. Jeśli zastanawiacie się czy warto dołączyć – śpieszymy z odpowiedziami.

Dlaczego warto zgłosić się do projektu „Dzieciaki Mleczaki”?

Projekt Dzieciaki Mleczaki to bezpłatna akcja realizowana na zlecenie Polskiej Izby Mleka, w ramach której placówki przedszkolne mogą pozyskać wiedzę, karty pracy i inspiracje do edukacji dzieci w zakresie mleka i jego przetworów.

Przystąpienie do projektu daje nauczycielom możliwość korzystania ze wszystkich zasobów strony internetowej www.dzieciakimleczaki.pl (wiele kart pracy, scenariuszy i materiałów dla pedagogów), a także szansę na otrzymanie ciekawych broszur z kartami pracy dla dzieci. Do zgłoszonych przedszkoli (aż do wyczerpania zapasów) prześlemy materiały do przeprowadzenia mlecznych zajęć.

Kiedy należy się zgłosić?

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 czerwca 2023 r., ale czym szybkiej deklaracja zostanie przesłana, tym placówka ma większe szanse na otrzymanie materiałów drukowanych. Zgłaszamy się poprzez stronę: www.dzieciakimleczaki.pl/dolacz/

Zapraszamy!